Bilişim

Kairos Battı 2017

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın da inceleme başlattığı yeni saadet zinciri Kairos’ta ödeme sıkıntısı yaşanıyordu. Üyelerin talep ettiği hiçbir miktar aylardır ödenemeyince üyelerin  battığı belirtildi.Ancak SİSTEM HALEN AÇIK kazanıyor gibi bir hisse kapılmayın belli bir miktar talep ettiğinizde karşınızda muhatap bulamıyorsunuz.

Halen kairosun batmadığına dair firma RESMİ bir açıklama yapmadığından üyelerin dünyası karardı.Kairos Battı mı?Türkiye’de 100 bin üzerinde üyesi bulunmakta.Üyeler kendi arasında batmadı havası yaratmaya çalışırken bazı üyelerinde sebepsiz şekilde hesaplarının kapatılması bunu gözler önüne sermiştir.

Türkiye liderlerinden sorun çözüldü yanıtına ise bakanlığın tekrar araştırmasıyla ticari sicil kaydında sadece 1 Kişi tespit etti.
Halen kendini kandıran zengin olacağını zanneden üyelere ithafen 2017 de kesin olarak kairos haber diye arayın battığını göreceksiniz.Üyelere 1.5 aydır bekleyin sistemde sorun var düzenlemeler yapılıyor sözleri söylenerek  oyalamak amacıyla şirketin battığını açıkca söyleyememeleridir.Firmalar kairosu yalanladı nissan bile bunun üzerine açıklama yaptı.
Son olarakta geçtiğimiz günlerde emniyet birimleride  baskınlarla ve incelemelerle resmi olarak battığını duyurdu.

Adli bilişim uzmanı ise asla para yatırmayın bu saatten sonra vaatlere kanmayın şikayetinizi yapın sözleriyle açıklama yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu