BilişimPopüler İçerikler

Spss Tam Sürüm İndir (Türkçe)

Spss Nedir?

İstatistik biliminin karışık hesaplamalarını girilen verilerden istatistiksel çıkarımlar sağlayan SPSS, sebep sonuç ilişkileri kurarak karar verme konusunda yorum yapabilen bir bilgisayar yazılımıdır. Açılımı ise Statistical Package for the Social Sciences yani Sosyal Bilimler İçin İstatistik Paketi’dir.Bu alanda en çok kullanılan programdır.

Spss TAM SÜRÜM İNDİR

Çalışan sürüm ve link aşağıdadır.Hemen spss indirmek için aşağıdan tıklayabilirsiniz.

NOT: BUNU YAPMAZSANIZ PROGRAM DA Eksiklikler OLACAKTIR (Örn:TOOLBAR Kısıtlı)Dene Ve İndir

DENEME SÜRÜMÜDÜR

İlgili Makaleler

27 Yorum

  1. furkan bey yorumumu görürseniz lütfen mail adresime mesaj atarmısınız yada size ulaşabilecegim bir mail yada telefon verr misiniz cok önemli spss programında sorun var kullanamıyorm lütfen yardımcı olun. whoisfanboy@gmail.com mail adresim

  2. Merhaba, Gerekenleri yaptım ama spssi açınca yine de mail ve şifre istiyor orda ne girmem gerekiyor? kendi hesap bilgilerimi girdiğimde deneme sürümü doldu diyerek çalışmıyor

    1. uyumlu modda çalıştırmayı deneyin netten uyumlu modda çalıştırma olarak araştırabilirsiniz

  3. Merhaba programı attığınız linkten indirdim sorunsuz bir şekilde kurdum fakat uygulamanın masaüstü uzantısı oluşmadı kurulduğu yerde de bulamıyorum çok karışık nereden açayım yardımcı olur musunuz ?

  4. Merhaba Furkan Bey
    Spss 22 yi indirdim ancak custom dan sonraki menüler yok ve veriler işleniyor. Sayıları kabul etmiyor. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu