Bilişim

En iyi Antivirüs

Herkesin çok merak ettiği ama netleştiremediği en kapsamlı güvenlik yazılımı hangisidir sorusuna burdan yanıt alacaksınız.
Güvenlik problemi herkesin ortak sorunu ve sistemlerin kendi güvenlik duvarlarının açık olması tehlikeleri önlemeye yetmiyor.Bunun için hemen bir güvenebileceğiniz içinizi ferah tutacak bir antivirüs güvenlik yazılımı gerekiyor.Önyargıları bir kenara atın illa paralı antivirüs kullanmak gerekiyor diye bir kaide yok bunu aklınızdan çıkarın.Hem çok iyi  ücretsiz ve 30 gün free sonra ücretli 2 antivirüs önereceğim.

Ayrıca rootkit, adware, spyware, malware,önbellek vb  kötü yazılımların temizliği için ise antivirüs’den ziyade combofix programını kullanmanızı tavsiye ediyorum.

1.BİT DEFENDER ANTİVİRÜS

Casus yazılımlara ve zararlı içeriklere  karşı çevrimiçi güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlayan BitDefender, etkili ve sessiz antivirüsler kategorisinde adını kazıtmıştır. Bu Antivirüsün, kötü niyetli kodları algılamak için birkaç yöntemden faydalanıyor. Bunlar arasında yazılımların davranışlarını takip etmek, bağlantıları taramak, daha önce hiç rastlanmamış virüsleri bulabilme, PC’niz açılırken boot sektörünü tarama var. Reklamsız ve zahmetsiz bir araç olan BitDefender, PC’nizde başka şeylerle uğraşırken sizi meşgul de etmiyo

2.KASPERSKY ANTİVİRÜS 

Yazılımda öncü olan crack uygulamaları hacker’lık gibi konularda adlarını duyuran Ruslar Casus yazılımlara ve zararlı içeriklere  karşı çevrimiçi güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlayan Kaspersky, etkili ve sesli antivirüsler kategorisinde yer almaktadır.. Bu Antivirüsün, kötü niyetli kodları algılamak için birkaç yöntemden faydalanıyor. Bunlar arasında yazılımların davranışlarını takip etmek, bağlantıları taramak, daha önce hiç rastlanmamış virüsleri bulabilme özelliğine sahiptir.Bilgisayarı baya kapsamlı taradığı için cpu ram özelliklerinizin yüksek olması performansınız açısından iyi olacaktır.

NOT: AVG,AVAST FELAN KULLANMAYIN bir ara  kendi dosyalarını TARATTIĞINIZDA KENDİSİNDE VİRÜS BULAN YAZILIMLARDIR UZAK DURMANIZI ÖNERİRİM:D

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu